Výsledky závodů 2018 - Senior

Kompletní výsledky čtrnáctého ročníku závodů,

které se konaly 30. června 2018

Čtrnáctého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 83 závodníků.

Během závodů bylo uloveno 320 ks ryb, o celkové délce 9435 cm. Nejdelší rybu dne ulovil pan Dobeš Jiří z Rebešovic. A byl to Candát o délce 80 cm.

Kategorie SENIOR

 

            Součet    2. pozice  1.pozice   Jméno – bydliště                                     Číslo 1. Pozice

                                               (VE- Vedrovice, M.K. – Mor. Krumlov)

 

1.         589      190      399      Tůma Jakub, Rousínov                      89

2.         529      237      292      Priehoda, Oslavany                           55

3.         495      188      307      Jelínek Radim                                   13

4.         441      0          441      Diviš Pavel, Újezd u Brna                22

5.         397      159      238      Volf Libor ml., Miroslav                    8

6.         366      141      225      Zajíc Josef, Oslavany                        56

7.         361      83        278      Kadlec Milan, Pouzdřany                 15

8.         346      84        262      Bartes Petr                                         29

9.         323      156      167      Chrenovský Ivan                               16

10.       284      174      110      Dobeš Jiří, Rebešovice                       64

11.       273      17        256      Kadlec Roman, Prosiměřice              87

12.       258      129      129      Herout Petr, Vedrovice                      42

13.       249      132      117      Kloupar Lubomír, Cvrčovice             41

14.       240      152      88        Kloupar Jaroslav, Pohořelice              91

15.       237      146      91        Dobrovolný Jiří, Pohořelice               69

16.       227      25        202      Pelka Pavel, Brno                               20

17.       193      173      20        Havlík Jakub, Jezeřany-Maršovice    72

18.       185      185      0          Böhm Roman ml., MK                      39

19.       176      176      0          Vaculík Pavel, Petrovice                    68

20.       174      0          174      Diviš Adam, Újezd u Brna                21

21.       164      89        75        Prášek Marek, Vémyslice                   92

22.       154      0          154      Šotner Roman                                    26  

23.       149      58        91        Prášek Marek, Vémyslice                    6

24.       147      147      0          Karandiševský Martin, Petrovice      71

25.       144      37        107      Eckl David, Jezeřany                         18

26.       139      55        84        Bis František, Miroslav                      10

27.       134      0          134      Daňhel Petr, Práče                              88

28.       134      44        90        Husák Čeněk, Jiřice u Miroslavi        100

29.       127      55        72        Březina Martin, MK                           36

30.       120      0          120      Toman František, Jaroměřice             31

31.       102      50        52        Marouš, Nové Bránice                       58

32.       101      0          101      Veselý Lukáš, Jaroměřice                  80

33.       98        98        0          Dvořák Lukáš st., Cvrčovice             3

34.       84        0          84        Švec Petr, Podivín                             84

35.       82        60        22        Záviška Zdeněk, M.K.                       40

36.       79        0          79        Dvořák František, Prosiměřice           86

37.       77        49        28        Doubrava Jaroslav, Budkovice          74

38.       76        76        0          Ustohal Miroslav, Brno                     98

39.       74        0          74        Zborník Jaroslav, Újezd u Brna         19

40.       74        74        0          Sendrej David, MK                           73

41.       67        0          67        Palutka Daniel, Vedrovice                 66

42.       63        0          63        Šotner Martin                                     25

43.       53        0          53        Volf Libor st., Miroslav                     9

44.       53        0          53        Krčmář Zdeněk                                  14

45.       51        0          51        Hrnčář Vítek, MK                             47

46.       50        0          50        Brick René, MK                                5

47.       49        0          49        Bašta, Vémyslice                               45

48.       44        0          44        Tomašík Ladislav                               12

49.       42        0          42        Světlík Radek, Petrovice                   37

50.       40        0          40        Kojan Miroslav, Pohořelice   2

51.       37        17        20        Vaculík Radek, Smolín                      67

52.       35        0          35        Bulíček st., Tasov                              53

53.       32        32        0          Polák Richard, Bohutice                    57

54.       32        0          32        Dobešová Mirka, Rebešovice            65

55.       31        31        0          Huraj Radek                                      11

56.       28        0          28        Kněžáček                                           23

57.       27        27        0          Ambros Jaromír, Rosice                     77

58.       26        0          26        Březina Michal, Chlupice      78

59.       25        0          25        Samlík Libor, Nová Ves                    75

60.       25        25        0          Ambros Josef, Brno                           76

61.       23        23        0          Böhm Roman st., MK                       38

~
TOPlist