Výsledky závodů 2014 - Senior

 

Kompletní výsledky desátého ročníku závodů,

které se konaly 28. června 2014

Desátého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 68 závodníků.

Bylo uloveno celkem 440 ks ryb o celkové délce 11 634 cm. Alespoň jednu rybu ulovilo 52 závodníků. Vítěz závodů potřeboval chytit k prvnímu místu 46 ryb.

Kategorie SENIOR

        Součet   2. pozice  1.pozice   Jméno - bydliště

1.             1085        277          808          Kadlec Milan, Pouzdřany

2.             875          237          638          Dobrovolný Jiří, Medlov

3.             856          137          719          Diviš Pavel, Újezd u Brna

4.             855          44            811          Kloupar Jaroslav, Pohořelice

5.             775          396          379          Bohdanský Tomáš, VE

6.             596          415          181          Herout Petr, VE

7.             473          55            418          Tomášek Ladislav, Miroslav

8.             409          219          190          Čížek Jaroslav, Mohelnice

9.             398          331          67            Jořenek, Mohelnice

10.           358          0              358          Pelka Pavel, Brno

11.           358          55            303          Šebrle Petr, Pohořelice

12.           334          244          90            Jelínek, Miroslav

13.           270          0              270          Palutka Daniel, Vedrovice

14.           243          0              243          Zborník Jaroslav, Újezd u Brna

15.           216          24            192          Pavka, Znojmo

16.           199          28            171          Viskot Zdeněk st., Mor. Budějovice

17.           192          23            169          Polák Richard, Bohutice

18.           175          153          22            Elder Roman, M.K.

19.           164          0              164          Králík Jan, Ivančice

20.           160          118          42            Matej, Třebíč

21.           158          110          48            Kloupar Lubomír, Cvrčovice

22.           150          94            56            Prášek Zdeněk, Vémyslice

23.           150          0              150          Vlček Ludvík, Miroslav

24.           141          0              141          Jakubčík Roman, Šakvice

25.           137          46            91            Gross Bohumil, Ivančice

26.           136          0              136          Diviš Adam, Újezd u Brna

27.           130          70            60            Bis František, Miroslav

28.           118          63            55            Kuric Václav ml., Hustopeče

29.           107          0              107          Damis Jiří, Pohořelice

30.           105          0              105          Vaculík Pavel, Židlochovice

31.           96            76            20            Herout Jaroslav, VE

32.           96            0              96            Viskot Zdeněk ml., Mor. Budějovice

33.           94            0              94            Makovský Michal, Vémyslice

34.           93            0              93            Šlapanský Jan, Lesonice

35.           84            41            43            Zbořil Vladimír, Rousínov

36.           84            38            46            Pižl Vítězslav, Pohořelice

37.           80            0              80            Küfhaber Ondřej, M.K.

38.           73            25            48            Pátek Jakub, Třebíč

39.           70            0              70            Vaculík Radek, Žerotice

40.           65            65            0              Březina Martin, M.K.

41.           63            40            23            Jelínek Libor, Petrovice

42.           58            25            33            Viskot Tomáš, Mor. Budějovice

43.           55            55            0              Štěpanský Miloš, Budkovice

44.           47            0              47            Damis Jan, Pohořelice

45.           46            46            0              Jelínek Pavel, Lesonice

46.           44            0              44            Vystčil Lubomír, Rešice

47.           40            40            0              Pižl Erik, Pohořelice

48.           28            0              28            Prášek Marek, Vémyslice

49.           27            0              27            Volf Roman, Miroslav

50.           26            0              26            Pižl Miroslav, Pohořelice

51.           22            0              22            Fuks Petr, Lukov

52.           20            20            0              Schovanec Jan, Vedrovice

Největší rybu ulovil pan Jan Štěpanský z Lesonic - amur 65 cm

TOPlist