Výsledky závodů 2013

 

Kompletní výsledky osmého ročníku závodů,

které se konaly 29. června 2013

Devátého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 104 závodníků (86 jich závodilo v kategorii SENIOR a 18 bylo JUNIORŮ).

Bylo uloveno celkem 572 ks ryb o celkové délce 14 195 cm. Alespoň jednu rybu ulovilo 62 závodníků. Vítěz závodů potřeboval chytit k prvnímu místu 58 ryb.

 

Kategorie SENIOR

 

               Součet      2. pozice   1.pozice     Jméno – bydliště  (VE- Vedrovice, M.K. – Mor. Krumlov)

 

1.         1277    1080    197      Čížek Jaroslav, Mohelnice

2.         1061    242      819      Šabata Jakub, M.K.

3.         819      748      71        Mikeska Josef, Mohelnice

4.         781      601      180      Reim Martin, Židlochovice

5.         696      25        671      Diviš Pavel, Újezd u Brna

6.         612      109      503      Bohdanský Tomáš, VE

7.         518      17        501      Bazala Ivo, Polánka

8.         514      23        491      Pelka Pavel, Brno

9.         440      134      306      Herout Petr, VE

10.       388      114      274      Doubrava Jaroslav, Budkovice

11.       351      69        282      Herout Jaroslav, VE

12.       350      45        305      Potičný Michal ml., Ivančice

13.       335      297      38        Kadlec Milan, Pouzdřany

14.       300      90        210      Jelínek Radim, Miroslav

15.       293      0          293      Zborník Jaroslav, Újezd u Brna

16.       236      31        205      Sysel Jan, Ivančice

17.       234      135      99        Šebrle, Pohořelice

18.       233      48        185      Hejtmánek Vladislav, Brno

19.       203      20        183      Dvořák st, Kupařovice

20.       196      0          196      Záviška Zdeněk, M.K.

21.       194      82        112      Bazala Milan, Ivančice

22.       190      0          190      Kloupar Jaroslav, Pohořelice

23.       183      0          183      Králík Jan, Ivančice

24.       181      141      40        Cecava, Pohořelice

25.       180      28        152      Bánovec Milan, Ivančice

26.       171      171      0          Hankocy Jaroslav, Brno

27.       158      0          158      Kloupar Lubomír, Cvrčovice

28.       151      23        128      Schovanec Jan, VE

29.       142      82        60        Dvořák ml, Kupařovice

30.       139      51        88        Ambros, Rosice

31.       127      0          127      Potičný Michal st., Ivančice

32.       121      0          121      Králík Zdeněk, Ivančice

33.       110      89        21        Fuchs Petr, Němčičky

34.       106      40        66        Schneider Martin, Pravlov

35.       103      0          103      Dobrovolný Jiří, Medlov

36.       103      75        28        Polák Richard, Bohutice

37.       91        0          91        Pižl st., Pohořelice

38.       87        0          87        Ramach Petr, Jezeřany

39.       85        0          85        Palutka Daniel, VE

40.       80        35        45        Stix Martin, Miroslav

41.       76        0          76        Oliva Vladimír, Miroslav

42.       76        0          76        Špaček Antonín, Jezeřany

43.       63        22        41        Veselý Rostislav, Miroslav

44.       54        0          54        Ramachová Evžénie, Jezeřany

45.       50        0          50        Talafant Leoš, Pravlov

46.       43        43        0          Habarta Bohuslav, Jezeřany

47.       41        0          41        Jelínek Libor, Petrovice

48.       38        38        0          Horgoš Jan, M.K.

49.       38        38        0          Vlček Ludvík, Miroslav

50.       29        0          29        Sýkora Milan, Miroslav

51.       20        0          20        Huss Jaroslav, Ivančice

52.       20        20        0          Bis František, Miroslav

53.       15        0          15        Švehlík Radek, M.K.

 

 

 

Největší rybu v kategorii SENIOR ulovil

pan Fuchs Petr z Němčiček - amur 61 cm

 

 

 

 

Kategorie JUNIOR

 

              Součet     2. Pozice    1.Pozice         Jméno – bydliště (VE – Vedrovice)

 

1.         446      0          446      Diviš Adam, Újezd u Brna

2.         298      126      172      Tuza Marek, Polánka

3.         110      52        58        Došek Lukáš, VE

4.         74        74        0          Stix Ondřej, Miroslav

5.         43        43        0          Schneiderová Anita, Pravlov

6.         38        38        0          Pižl ml., Pohořelice

7.         32        0          32        Volf Libor, Miroslav

8.         31        0          31        Žďárský Jan, VE

9.         21        0          21        Havlík Jakub, Jezeřany

 

Největší rybu v kategorii JUNIOR ulovil

Tuza Marek z Polánky - kapr 54 cm

TOPlist