Výsledky závodů 2018 - Junior

 

Kompletní výsledky pátého ročníku Rybářských závodů mládeže, které se konaly 1. července 2018

Pátého samostatného ročníku Rybářských závodů Juniorů ve Vedrovicích se zúčastnilo celkem 29 dětí místních i ze širokého okolí.

Malí závodníci ulovili 92 ks ryb, o celkové délce 4 417 cm. Více jak polovina chycených ryb byli kapři. Všechny děti za své snažení dostaly nějakou věcnou cenu od našich hlavních sponzorů závodů mládeže: Gatex Moravský Krumlov a SEKEJ CZ Rybářské potřeby Pohořelice (www.sekej.cz ).

Největší rybu dne ulovil Job Marek z Dolních Kounic – Kapr 75 cm

Kategorie JUNIOR

         Součet                  Jméno - bydliště

1.         896                  Procházka Jaroslav, Jaroměřice n. Rokytnou

2.         366                  Klouparová Daniela, MK

3.         359                  Kloupar Lubomír, MK

4.         333                  Job Marek, Dolní Kounice

5.         286                  Obrlík Michal, Rakšice

6.         279                  Malaník Pavel, Chlupice

7.         246                  Zelníčková Adélka, VE

8.         244                  Makovická Michaela, Vémyslice

9.         238                  Bartoň Petr, Židlochovice

10.       164                  Žďárský Jiří, VE

11.       153                  Janderková Markéta, VE

12.       129                  Novotný Martin, MK

13.       101                  Eckl David, Jezeřany

14.       90                    Ecklová Denisa, Jezeřany

15.       79                    Novotná Tereza, Rakšice

16.       68                    Melkus Filip, Křtiny

17.       62                    Sobotková Nela, Rakšice

18.       59                    Bartoňová Simona, Židlochovice

19.       51                    Slepánek Štěpán, Suchohrdly

20.       49                    Bartoňová Nela, Židlochovice

21.       46                    Martínek Radek, Dobelice

22.       30                    Hellar Martin, VE

23.       30                    Martínková Amálie, Dobelice

24.       21                    Havlík Adam, Jezeřany

25.       20                    Janda Miroslav, VE

26.       18                    Maděránek Lukáš, Malešovice

27.       0                      Herzán Jan, VE

28.       0                      Slepánková Jitka, Suchohrdly

29.       0                      Kolegar Jan, VE

 Celkem  4417 bodů    



TOPlist