Výsledky závodů 2011

Kompletní výsledky sedmého ročníku závodů,

které se konaly 25. června 2011

Sedmého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 115 závodníků (92 jich závodilo v kategorii SENIOR a 23 bylo JUNIORŮ).

Bylo uloveno celkem 340 ks ryb o celkové délce 8982 cm. Alespoň jednu rybu ulovilo 49 závodníků

Kategorie SENIOR

         Součet   2. Pozice   1.pozice    Jméno – bydliště

1.         1382      1190         192           Čížek Jaroslav, Mohelnice                  

2.         1132       552          580           Sehnal Karel, Pouzdřany      

3.         839         578           261          Jořenek Petr, Mohelnice                      

4.         810         112           698          Tauber Pavel, Němčičky        

5.         477         291           186          Reim Martin, Židlochovice    

6.         466         243           223          Tomek, Jaroměřice nad Rokytnou     

7.         399         100           299          Dvořák Jiří st., Kupařovice    

8.         340         219           121          Bednář Zdeněk, Kuřim          

9.         265          62            203          Urban Libor, Pohořelice        

10.       229          173            56          Prokeš Richard, Velká Bíteš  

11.       164          18            146          Bobek Ondřej, Znojmo          

12.       148           0             148          Pelka pavel, Brno       

13.       135          83              52          Prokeš Roman, Velká Bíteš   

14.       123          0              123          Fusek Petr, Němčičky

15.       119          30              89          Pižl, Pohořelice          

16.       95             71             24          Herout Petr, Vedrovice          

17.       92             0               92          Diviš Pavel, Újezd u Brna      

18.       92              0              92          Dvořák Jiří ml., Kupařovice  

19.       85              0              85          Elder Roman, Mor. Krumlov 

20.       79             50             29          Hejtmánek Ladislav, Brno

21.       75              24            51          Jelínek Pavel, Lesonice          

22.       74              74              0          Jelínek Libor, Petrovice         

23.       69               0             69          Cecava, Pohořelice    

24.       67               0             67          Bobek František, Znojmo      

25.       60              0              60          Vlček Ludvík, Miroslav         

26.       57              0              57          Prokeš Daniel, Velká Bíteš    

27.       50              0              50          Kočařík Vlastimil, Pohořelice

28.       48              0              48          Heikenwalder, Dobelice        

29.       47              0              47          Konečný Martin, Modřice      

30.       45              0              45          Volf Roman, Miroslav           

31.       42              0              42          Záviška Petr, Rokytná

32.       35              0              35          Šneidrová Anita, Pravlov       

33.       32              0              32          Sellner Jan, Pohořelice           

34.       32              0              32          Tručka Jiří, Horní Dubňany   

35.       31             31               0          Farkaš Pavel, Dolní Kounice 

36.       30              0              30          Prokeš Jan, Velká Bíteš         

37.       30              0              30          Vaculík Pavel, Vedrovice      

38.       29              0              29          Balcárek Petr, Vedrovice       

39.       25              0              25          Zborník, Újezd u Brna           

40.       19             0              19          Bazala Milan, Ivančice          

41.       16              0              16          Jelínek st, Hor. Dubňany

Největší rybu v kategorii SENIOR ulovil

pan Sehnal Karel z Pouzdřan - amur 67 cm

Kategorie JUNIOR

          Součet  2. Pozice  1.pozice      Jméno – bydliště

1.         193         133             60          Pižl Erik, Pohořelice

2.         91              0              91          Volf Libor, Miroslav

3.         83             25             58          Diviš Adam, Újezd u Brna

4.         74               0             74          Došek Lukáš, Vedrovice

5.         65             48              17         Prokeš Richard ml., Velká Bíteš

6.         49             49               0          Bartoš Jan, Vedrovice

7.         25              0              25          Hauerland Jiří, Vedrovice

8.         18              0              18          Tuza Marek, Polánka

Největší rybu v kategorii JUNIOR ulovil

Pižl Erik z Pohořelic - kapr 86 cm

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist