Výsledky závodů 2015 - Senior

Kompletní výsledky jedenáctého ročníku závodů,

které se konaly 27. června 2015

Jedenáctého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 79 závodníků.

Bylo uloveno celkem 419 ks ryb o celkové délce 11 987 cm. Alespoň jednu rybu ulovilo 52 závodníků.

 

 

Kategorie SENIOR

 

            Součet    2. pozice  1.pozice            Jméno – bydliště                                     Číslo 1. Pozice

                                                            (VE- Vedrovice, M.K. – Mor. Krumlov)

 

1.         1186    408      778      Reim Martin, Židlochovice                79

2.         972      232      740      Čížek Jaroslav, Mohelnice                  19

3.         782      0          782      Bohdanský Tomáš, VE                       23

4.         619      170      449      Dobrovolný Jiří, Medlov                     16

5.         560      393      167      Pelka Pavel, Brno                                81

6.         526      487      39        Doubrava Jaroslav                               84

7.         508      493      15        Diviš Pavel, Újezd u Brna                  83

8.         427      182      245      Sysel Jan                                             62

9.         409      167      242      Karandyševský Martin                        76

10.       388      43        345      Kloupar Lubomír                                 60

11.       387      168      219      Kadlec Milan, Pouzdřany                   15

12.       365      327      38        Štork Dominik                                     85

13.       357      0          357      Herout Radim, Dobřínsko                  25

14.       313      145      168      Priehoda Tomáš, Oslavany                   6

15.       301      63        238      Mičič Bogdan                                      53

16.       275      92        183      Hankoczy Jaroslav, Brno                    14

17.       250      58        192      Klempa Zdeněk                                   52

18.       240      118      122      Šeiner Radovan                                   69

19.       217      197      20        Heikenwalker Marek                           89

20.       185      0          185      Švec Petr, Podivín                               35

21.       178      25        153      Šotner Roman                                   102

22.       176      52        124      Kloupar Jaroslav                                  59

23.       166      94        72        Hankoczy Michal, Brno                      11

24.       150      0          150      Herout Petr, VE                                  24

25.       146      146      0          Diviš Adam, Újezd u Brna                 82

26.       144      0          144      Vaculík Radek, Žerotice                     12

27.       138      23        115      Karandyševský Antonín                     74

28.       133      0          133      Holický Rostislav, Medlov                 18

29.       133      133      0          Ustonal Miroslav                               121

30.       130      27        103      Coufal Jiří                                          106

31.       125      0          125      Bašta Martin                                      109

32.       110      85        25        Zborník Jaroslav, Újezd u Brna           80

33.       87        87        0          Sosnar Jindřich                                   120

34.       81        81        0          Zajíc Josef, Oslavany                            5

35.       75        0          75        Palutka Daniel, Vedrovice                   10

36.       74        30        44        Dvořák Lukáš, Cvrčovice                    41

37.       72        48        24        Čapek Ondřej, Lesonice                        7

38.       66        66        0          Böhm Roman st.                                  67

39.       52        52        0          Bukač Josef                                          97

40.       51        25        26        Šotner Martin                                     103

41.       50        0          50        Čechová Michaela                                75

42.       48        0          48        Mačkal Ondřej                                   104

43.       44        0          44        Vaculík Pavel, Židlochovice                13

44.       43        25        18        Böhm Roman ml.                                 68

45.       43        43        0          Makovický Michal                             110

46.       40        40        0          Baše Jaromír                                         90

47.       38        0          38        Eckel David, Jezeřany                           1

48.       38        0          38        Schovanec Jan, Vedrovice                     9

49.       27        27        0          Čech Lubomír, Zastávka                      34

50.       25        0          25        Volf Libor                                            71

51.       23        0          23        Prášek Zdeněk                                      51

52.       14        0          14        Výplach Libor                                       66

 

 

Největší rybu v kategorii SENIOR ulovil

pan Böhm Roman st. - amur 66 cm

TOPlist