Výsledky závodů 2016 - Senior

 

Kompletní výsledky dvanáctého ročníku závodů,

které se konaly 25. června 2016

Dvanáctého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 59 závodníků.

Během závodů bylo uloveno 313 ks ryb, o celkové délce 11 455 cm. Nejdelší rybu dne ulovil pan Horník Milan z Nového Města na Moravě. A byl to Amur o délce 69 cm.

Kategorie SENIOR

 

              Součet    2. pozice  1.pozice         Jméno – bydliště                                       Číslo 1. Pozice

                                               (VE- Vedrovice, M.K. – Mor. Krumlov)

1.         1070    961      109      Dobrovolný Jiří, Medlov                    68

2.         965      274      691      Růžička Jaroslav, Ivančice                 11

3.         918      516      402      Doubrava Jaroslav, Budkovice          73

4.         805      673      132      Reim Martin, Židlochovice                70

5.         679      507      172      Jakubčík Roman, Šakvice                   65

6.         651      432      219      Záviška Zdeněk, M.K.                        40

7.         606      159      447      Priehoda Tomáš, Oslavany                 13

8.         514      460      54        Kloupar Jaroslav, Pohořelice               92

9.         462      22        440      Sehnal, Pouzdřany                              15

10.       429      0          429      Diviš Pavel, Újezd u Brna                  22

11.       379      319      60        Švec Petr, Podivín                               56

12.       293      54        239      Pelka Pavel, Brno                                20

13.       281      0          281      Oliva Vladimír, Miroslav                    28

14.       250      81        169      Štork Dominik, Ivančice                     74

15.       211      91        120      Kloupar Lubomír, Cvrčovice              42

16.       210      141      69        Horník Milan, Nové Město na Moravě         93

17.       190      141      49        Hejtmánek Vladislav, Brno                  91

18.       184      0          184      Vaculík Pavel, Židlochovice                 18

19.       173      50        123      Matej Milan, Třebíč                              60

20.       160      0          160      Diviš Adam, Újezd u Brna                  21

21.       160      0          160      Malaník Josef, Chlupice                       30

22.       155      0          155      Růžička Miroslav, Tábor                      87

23.       140      0          140      Zajíc Josef, Oslavany                           12

24.       137      0          137      Šotner Martin, Vémyslice                    48

25.       111      0          111      Světlík Radek, Bohutice                      41

26.       107      31        76        Růžička Miroslav ml., Tábor                88

27.       104      0          104      Bulíček Václav, Tasov                         82

28.       103      103      0          Dvořák Radek, Netín                          75

29.       101      101      0          Karlín Václav, Pravlov                          7

30.       97        0          97        Jelínek Pavel, Lesonice                         43

31.       78        0          78        Volf Roman, Miroslav                         62

32.       74        47        27        Adámek Marek, Mor. Bránice              10

33.       70        0          70        Makovický Michal, Vémyslice              32

34.       70        42        28        Kabelka Martin, M.K.                            39

35.       69        69        0          Reim Zdeněk, Židlochovice                  72

36.       65        0          65        Zima Jan, Trboušany                                1

37.       55        0          55        Zborník Jaroslav, Újezd u Brna              19

38.       54        54        0          Kocáb Oldřich, Budkovice                     37

39.       51        51        0          Šlapanský Miloš, Budkovice                  36

40.       50        50        0          Schovanec Jan, Vedrovice                       5

41.       49        0          49        Hlaváč Marcel, Rokytná                         51

42.       29        0          29        Vaculík Radek, Žerotice                         17

43.       28        0          28        Šotner Roman, Vémyslice                      49

44.       25        0          25        Volf Libor, Miroslav                               61

45.       23        0          23        Palutka Daniel, Vedrovice                        4

46.       20        0          20        Polák Richard, Bohutice                         46

TOPlist