Výsledky závodů 2012

 

Kompletní výsledky osmého ročníku závodů,

které se konaly 23. června 2012

Osmého ročníku rybářských závodů ve Vedrovicích se zúčastnilo 86 závodníků (64 jich závodilo v kategorii SENIOR a 22 bylo JUNIORŮ).

Bylo uloveno celkem 729 ks ryb o celkové délce 18214 cm. Alespoň jednu rybu ulovilo 64 závodníků

Nový rekord závodů ve Vedrovicích v hodnotě 2384 bodů stanovil vítěz letošního ročníku pan Martin Reim ze Židlochovic

(Pro tento výkon chytil 110 ks ryb)

Kategorie SENIOR

 

       Součet  2. Poz.  1.Poz.  Jméno - bydliště

1.         2384    1599    785      Reim Martin, Židlochovice

2.         1322    625      697      Hejtmánek, Brno

3.         1159    386      773      Kadlec, Pouzdřany

4.         1050    388      662      Čížek, Mohelnice

5.         840      261      579      Doubrava Jaroslav, Budkovice

6.         735      276      459      Bohdanský Tomáš, VE (Vedrovice)

7.         730      529      201      Tauber, Němčičky

8.         717      363      354      Jořenek, Mohelnice

9.         635      250      385      Potičný Michal

10.       608      148      460      Palutka Daniel, VE

11.       551      90        461      Herout Petr, VE

12.       537      70        467      Pelka Pavel, Brno

13.       423      237      186      Schovanec Jan, VE

14.       386      319      67        Fuchs, Němčičky

15.       338      67        271      Diviš Pavel, Újezd u Brna

16.       315      284      31        Dvořák, Dobelice

17.       302      251      51        Prustoměrský, Drnholec

18.       284      205      79        Petroj Lukáš, Šatov

19.       246      90        156      Kloupar Lubomír, Cvrčovice

20.       220      170      50        Kloupar Jaroslav, Pohořelice

21.       220      63        157      Vaculík Pavel, Židlochovice

22.       204      96        108      Hankocy, Brno

23.       181      26        155      Schneider, Pravlov

24.       163      0          163      Dobrovolný, Medlov

25.       156      0          156      Palát Arnošt, M.K.

26.       151      97        54        Svoboda,Němčičky

27.       121      66        55        Šenk Robert, Brno

28.       121      121      0          Vlček, Miroslav

29.       98        25        73        Pelc Miloš, M.K.

30.       87        30        57        Havlíček Jan, Rakšice

31.       86        57        29        Jelínek, Petrovice

32.       75        0          75        Šebrle Radek, Pohořelice

33.       59        59        0          Reim Zdeněk, Židlochovice

34.       56        0          56        Kovařík Pavel, Medlov

35.       55        0          55        Urban Zdeněk, M.K.

36.       55        0          55        Volf Roman, Miroslav

37.       28        28        0          Pižl Vítězslav, Pohořelice

38.       27        0          27        Doubrava Jan, Budkovice

39.       26        0          26        Coufal Jiří, M.K.

40.       26        26        0          Purkert Jan, Brno

41.       26        0          26        Klein Jaroslav, Pohořelice

42.       24        0          24        Zborník, Újezd u Brna

43.       23        23        0          Borovicčka Vojtěch, Ivančice

44.       23        0          23        Svoboda st., Medlov

45.       18        18        0          Matej, Třebíč

46.       16        0          16        Talafant, Pravlov          

Největší rybu v kategorii SENIOR ulovil

pan Šenk Robert z Brna - amur 66 cm

 

Kategorie JUNIOR

 

  Součet  2. Poz.  1.Poz.  Jméno - bydliště

1.         403      107      296      Tuza Marek, Polánka

2.         300      279      21        Došek Lukáš, VE (Vedrovice)

3.         221      108      113      Diviš Adam, Újezd u Brna

4.         215      60        155      Schneiderová Anita, Pravlov

5.         212      212      0          Žďárský Jan, VE

6.         181      33        148      Janderka Vít, VE

7.         167      71        96        Bazala Milan, Ivančice

8.         105      56        49        Pižl Erik, Pohořelice

9.         98        66        32        Kovařík Erik, Medlov

10.       90        57        33        Kovařík Martin, Medlov

11.       83        0          83        Šenk Dominik, Brno

12.       80        0          80        Šebrle Petr, Pohořelice

13.       76        76        0          Coufal Jiří ml., M.K.

14.       61        0          61        Küfhaber Ondřej, M.K.

15.       59        0          59        Urban Marek, M.K.

16.       56        0          56        Volf Libor, Miroslav

17.       26        26        0          Purkert Tomáš, Brno

18.       23        23        0          Moškan Vratislav ml., Polánka

 

Největší rybu v kategorii JUNIOR ulovila

Anita Schneiderová z Pravlova - amur 66 cm

 

 

TOPlist